۰

شماره تماس: 77602000-021

صفحه نخست

درباره ما

درباره ارژنگ مصور

در جهان کنونی با توجه به  پیشرفت صنایع و جوامع و همچنین گسترش محصولات و تنوع سلیقه مصرف کننده تبلیغات جایگاه خاصی در بین اصناف پیدا کرده است و تبدیل به عنصر شکل دهنده دیدگاه مشتریان نسبت به شرکت های مختلف شده است و در این بین شیوه های تبلیغاتی و بازخوردشان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
مجموعه ارژنگ مصور با تجربه ای که از مرز بیست سال میگذرد، با بهره گیری از فناوری های نوین دنیا با توجه و تمرکز بر جدیدترین استاندارهای جهانی و تطبیق آن با فرهنگ و سلیقه ایرانی و همچنین همکاری با جمعی از متخصین در زمینه های چاپ و طراحی و اجرای کاتالوگ (انواع کارهای چاپی) سررسید، تقویم، ست های مدیریتی و هدایای تبلیغاتی قادر گردیده است کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته و خدمات خود را ازرقبای صنف مربوطه متمایز نماید.​​​​​​​

خدمات طراحی، چاپ و صحافی
مجموعه ارژنگ مصور به عنوان یک واحد تخصصی در زمینه چاپ با آگاهی از نیاز روز جامعه، مهمترین هدفش را رضایت مشتریان عزیز در زمینه ارائه کلیه خدمات طراحی تا چاپ قرار داده است.
از این رو مجموعه ارژنگ مصور سعی دارد تا خلق محصولات و خدماتش با طراحی  خاص و محتوایی ویژه، زندگی فاخری را برای مصرف کنندگانش به ارمغان آورد و با بهترین کیفیت انتخابی در بین رقبا در خدمت شما عزیزان برای تبلیغات برندتان باشد.

سابقه درخشان درجلب رضایت مشتری
​​​​​​​

سطح کیفی تولیدات و میزان پایبندی ما نسبت به تعهدات را از مشتریان دائمی
مجموعه ارژنگ مصور جویا شوید.

تعهد در تحویل به موقع
​​​​​​​
مجموعه ارژنگ مصور بر زمانبندی توافق شده با مشتریان خود پایبند است. با خیالی آسوده، زمان اعلام شده توسط ما را مبنای برنامه ریزی خود قرار دهید.

جلد سازی اتوماتیک

خروجی جلدسازی اتوماتیک مجموعه ارژنگ مصور در مقایسه جلد های ساخته شده با دست دارای کیفیتی به مراتب بالاتر و ظاهری زیباتر است.

کیفیت متریال مصرفی

استفاده از متریال مرغوب، خط قرمز ماست. مواد اولیه مورد استفاده در تولید سررسید های مجموعه ارژنگ مصور ، با دقت و وسواس فراوان تهیه می گردد.

خط صحافی لاین

​​​​​​​
کلیه مراحل صحافی سررسید در مجموعه ارژنگ مصور در قالب خط تولید یکپارچه اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی صورت می گیرد.

جلد چسبانی اتوماتیک

بهره گیری از تکنولوژِی جلد چسبانی اتوماتیک مجموعه ارژنگ مصور ، موجب افزایش کیفیت و حفظ یکدستی حتی در تیراژهای انبوه می گردد.